KONST / Litografier / Färglitografi 13385121
nr 1338 5121
Eric Pehap
(1912-1981)
Färglitografi, Eric Pehap (1912-1981), Signerad, 1959. Motivet: 31x51cm
Utrop:
800 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:56:44
400 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.800 kr